מהם ההבדלים בין תנור קרמיקה לתנור הביתי

השימוש בתנורים לצורך הכנת יצירות קרמיקה הינו חיוני לשמירה על יציבות המוצר הסופי

עבודות הקרמיקה והקדרות הינן שרידים של מלאכות אשר עסקו בהם בני אדם במשך אלפי שנים. עבודות הקדרות נעשו במשך שנים בעזרת האדמה אשר הייתה זמינה לעוסקים בהם, ועל ידי שימוש באש גלויה כמקור חום. 
 
השריפה של המוצרים הסופיים הינה חיונית על מנת להפוך אותם לעמידים. לאחר השריפה, המוצרים הסופיים הופכים להיות עמידים ללחות, ולא מתפוררים חזרה לחומר הגלם. 
 
כיום, היצרנים עושים שימוש בתנורי תעשייתים כמו תנור קרמיקה ייעודיים, אשר מספקים שריפה אחידה לכלל המוצר במהירות גבוהה ובהתאמה לסוג המוצר הנשרף ולחומר הגלם הספציפי בו נעשה שימוש.

מהם ההבדלים המרכזיים בין תנור קרמיקה לתנור הביתי שלנו

יצרנים רבים שואלים בתחילת דרכם מדוע לא לעשות שימוש פשוט בתנור ביתי לשם שריפת עבודות קרמיקה. חשובל הבין כי תנור קרמיקה איננו דומה לתנור הביתי, ויש לו מאפיינים ייחודיים ההופכים אותו לאידיאלי לכך. 
 
ההבדלים בין תנור רגיל לתנור קרמיקה כוללים בין השאר:
· עוצמת חימום: על מנת להגיע לשינוי מהותי בחומר כך שיהפוך לקשה ועמיד, על הטמפרטורות בתנור קרמיקה להגיע למעל אלף מעלות צלזיוס. אין תנורים ביתיים המסוגלים להגיע לרמת חום כזאת..
 
· אחידות החימום: בתנור קרמיקה אחידות החימום צריכה להיות מושלמת, על מנת להגיע לתוצר סופי אחיד וחזק די הצורך.
אחידות החימום בתנור קרמיקה מושגת על ידי לא פחות מחמישה כיווני חימום ברוב התנורים, ומציפוי של לבנים אשר הופכות את פיזור החום לאחיד אף יותר לכל רוחב המוצר.
מהם ההבדלים בין תנור קרמיקה לתנור הביתי

אברהם תנורים מספקים תנורי קרמיקה באיכות גבוהה ביותר

חשוב להבין שאיכות המוצר הסופי הינה תלויה במידה רבה באיכות התנור בו נעשה שימוש. אברהם תנורים מספקים תנורי קרמיקה באיכות גבוהה ביותר, תוך הקפדה על עמידה מדויקת בכללי השריפה של קרמיקה ומוצרים נוספים. 
 
עובדי החברה הינם ממוקדי ידע בתחומם, ומסוגלים לסייע בבחירה ובהתאמה של התנור המושלם עבורכם כתלות בחומר העיקר בו אתם עושים שימוש, וברצון שלכם בנוגע לתוצר הסופי ולשימוש בו. 

 

 
לקבלת מידע נוסף צרו קשר באמצעות האתר או חייגו עכשיו 5537376 – 03 ונשמח לעמוד לשירותכם.