תנורי קרמיקה - סוגים ויתרונות

הפיתוחים הרבים והטכנולוגיות החדשניות של העת האחרונה הולידו לא מעט פתרונות, ההופכים את חיינו לפשוטים הרבה יותר מבעבר. גם בתחום התנורים אפשר למצוא כיום מבחר רחב של פיתוחים, הניתנים להתאמה מלאה לכל צורך ומוצעים באיכות ברמה גבוהה. תנור קרמיקה, המיועד בעיקר לעוסקים באמנות החימר, מספק פתרון נקודתי, המאפשר לבצע את עבודות החימר בצורה יעילה ובעיקר גם מקצועית יותר. הרי ידוע שהכל טמון בפרטים הקטנים ומה שווה עבודת קרמיקה – מקצועית ככל שתהיה – ללא שריפת החומר באופן מושלם?

על סוגי תנורי הקרמיקה הקיימים

אפשר למצוא כיום בשוק סוגים שונים של תנורי קרמיקה. תנור קרמיקה משמש מגוון של קהלים
 
  • מפעלים, המתמחים בייצור מוצרי קרמיקה בכמויות מסחריות.
  • אומנים העוסקים בייצור כלי חימר מסוגים שונים.
  • אלה המעוניינים לפתח את עצמם בתחום ונהנים לייצר את עבודות החימר באופן חובבני.
סוגי התנורים הבולטים והמבוקשים ביותר הם תנורי הקרמיקה בעלי פתח קדמי או פתח עילי. תנור קרמיקה בעלי פתח קדמי שומרים על טמפרטורה אחידה בכל האזורים שבו וכולליםקרינת חום, המגיעה מחמישה כיוונים שונים. כך יכול בעל המקצוע הנעזר בו ליהנות מחימום ושריפת החומר באופן שווה וכפועל יוצא, מאיכות גבוהה במיוחד. סוג אחר שלתנורי קרמיקה הם אלה הכוללים פתח עילי. תנורים אלה פחות פופולאריים בשל נוחיות השימוש בהם, אך עדיין אפשר למצוא אותם אצל חלק ניכר מהעוסקים בתחום הקרמיקה.

תנור קרמיקה -יתרונות רבים בתנור אחד

תנורי הקרמיקה של היום, בניגוד לאלה שהוצעו בעבר, משלבים טכנולוגיות מתקדמות ההופכות את העבודה ליעילה יותר. תנור קרמיקה כולל לבנים מיוחדות, המתאימות לביצוע עבודות שריפה מקצועיות תוך שליטה מלאה על עוצמות הלהבה שבתנור. תנור קרמיקה, בייחוד זה הכולל פתח קדמי, נגיש הרבה יותר וקל לעבוד איתו. הוא כולל מערכת בקרה מיוחדת באמצעותה ניתן לבדוק את הטמפרטורה בתנור ולהתאים אותה לאופי העבודה. כמו כן, בתנורים מסוג זה קיימת גם  מערכת ביטחון, המונעת תקלות מיותרות ומסייעת בשמירה על סביבת עבודה בטוחה. 

תנורי קרמיקה - סוגים ויתרונות
לקבלת מידע נוסף צרו קשר באמצעות האתר או חייגו עכשיו 5537376 – 03 ונשמח לעמוד לשירותכם.